Android Oyun

Minecraft Apk Nulls Brawl Apk gibi Android Oyun ve Uygulamaları Mod Hileli Son Sürüm ve Ücretsiz Bir Şekilde İndir ve Paylaş.

Minecraft Apk Full Son Sürüm Ücretsiz İndir

Minecraft Apk Full Son Sürüm İndirin

Minecraft Apk, Mojang tarafından sunulan bir arcade simülasyon oyunudur. On milyondan fazla indirmeye sahiptir ve Play Store'da en çok ödenen atari oyunlarında 1 numaradır. Milyonlarca oyuncuya katılın, sonsuz dünyaları keşfedin, blokları kırın, harika binalar yaratın, silahlar üretin veya çetelerin dünyasında hayatta kalın.

Minecraft, canavarlar, kaynaklar, insanlar, gizli hazineler ve hayvanlarla dolu bir dünyayı keşfedebileceğiniz bir açık dünya oyunudur. Ya da kendi dünyanızı yaratabilirsiniz. Bu oyunda her şey bloklardan oluşuyor. Araçlar, silahlar yapmak ve barınaklar inşa etmek için ahşap, taş, demir, yiyecek vb. eşyaları toplamak için çevrenizi parçalayabilirsiniz. Bir şeyleri parçalamak açlık seviyenizi azaltır. Açlık seviyenizi yenilemek için yemek yemelisiniz. Alet kullanmak enerjinizin tüketimini azaltır ve açlık seviyeniz daha uzun sürer. Aynı zamanda, arkadaşlarınızı maceraya katılmaya davet edebilmeniz için platformlar arası bir oyundur.

Minecraft, oyununda araçlar ve silahlar hayatta kalma modunda en önemli role sahiptir. Bunlar olmadan uzun süre hayatta kalamazsınız. Bir şeyleri kırmayı kolaylaştıracak, yapabileceğiniz birçok araç var. Bazı temel araçlar kazma, balta, kürek ve çapadır. Açlık seviyesi tüketimini azaltmak ve daha uzun süre hayatta kalmak için bu araçları oyunun başlarında kullanın. Hayvanları yiyecek için avlamak için silahları kullanabilirsiniz. Kılıçlar ve yaylar birincil silahlardır. Hasarlarını ve dayanıklılıklarını artırmak için araçları ve silahları geliştirebilirsiniz.

Hayatta Kalma Modunda kaynakları toplamaktan yapılar inşa etmeye kadar hayatta kalmak için her şeyi yapmanız gerekiyor. Günler içinde kaynakları toplamanız ve saklanmak için bir sığınak yapmanız gerekiyor. Geceleri çeteler çıkıyor. Size ve sığınağınıza saldırabilirler. HP & Hunger Bar'ınız var ve işten sonra aç hissedeceksiniz. Yemek yemediğinizde ve Açlık Barınızı yeniden doldurduğunuzda HP'nizi kaybedersiniz. Öğeler ayrıca dayanıklılığa sahiptir ve sonrasında bunları kullanamazsınız.

Yaratıcı Modunda kaynaklar, HP, Açlık veya çeteler hakkında endişelenmenize gerek yok. Sınırsız kaynağınız var ve istediğiniz her şeyi yaratabilirsiniz. Atlama düğmesine iki kez dokunarak içinde uçabilirsiniz. Hiçbir çete size saldırmaz. 

Macera Modu, oyunculara meydan okumalar sunan sınırlı özellikli bir moddur. Bu modda uçamazsınız. HP, Açlık ve EXP çubuklarına sahip olacaksınız. Canavarlar size saldıracak. Blokları çıplak elle kıramazsınız. Bir şeyleri kırmak için CanDestroy etiketine sahip bir öğeye ihtiyacınız olacak. Ayrıca blokların bir CanPlace etiketine sahip olması gerekir. Ancak o zaman bu blokları bir şeyler inşa etmek için kullanabilirsiniz. 

Ayrıca Minecraft tarafından barındırılan özel çok oyunculu sunucular oluşturarak 10 arkadaşa kadar oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınız, çevrimdışı olduğunuzda bile sunucularınızda oynayabilir. Oyunun kurallarını siz belirleyebilirsiniz. Hadi ne düşünüyorsun? Sitemizden Minecraft indir ve bu oyun ile ilgili deneyiminizi yorumlar bölümünde paylaşın.

 

Minecraft Apk Son Sürüm

Playmod android oyun sitemizden indirdiğiniz Minecraft Apk 1.18.0.24 en son sürüm versiyonudur. Güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar için bizi twitter ve intagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 • Benzersiz Mini Oyunlar içeren Çoklu Sunucular
 • Yaratıcı Modda Dünyanızı İstediğiniz Gibi Oluşturun
 • Hayatta Kalma Modunda toplayın, üretin, İnşa Et ve Hayatta Kal
 • Çok Oyunculu Diyarlar
 • Kurulumu ve İndirmesi Kolay
 • Ücretsiz Oyun

Minecraft oyununda Full kullanabilmeniz için Minecraft oyununu modlu apk olarak paylaşıyoruz modlanmış bu apk sayesinde hile yapabilir ve mod özelliklerini kullanabilirsiniz.

 

Minecraft Hileli Apk MOD Özellikleri

Minecraft Apk, bazı değiştirilmiş özelliklere sahiptir. Aşağıdan kontrol edin.

 • Full Sürüm
 • Ücretsiz İndirme
 • Hatalar ve Kilitlenmeler Düzeltildi
 • Oyun İyileştirmeleri

Resmi sürümde bildiğiniz gibi, ücretsiz olarak erişilemeyen birçok özellikler var. Bu nedenle Minecraft Apk, sayesinde oyun Full Sürüm olacak.

 

Minecraft Apk Nasıl İndirilir?

Playmod.Store ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Minecraft oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Minecraft Apk Son Sürüm Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş

 

Minecraft Apk Nasıl Yüklenir?

Basit ve kolay anlaşılır adımları izleyin:

 1. Minecraft Apk buradan indirin.
 2. Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
 3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
 4. Kurulum düğmesine dokunun.
 5. Arkadaşlarınızla paylaşın.

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın. Teşekkür ederim.

Ayrıca son zamanların en popüler oyunu olan Brawl Stars Elmas Hileli Apk son sürümü denemenizi tavsiye ediyorum.